Vetem per ata qe deshirojn ta jetojn rinin e vertet
 
ForumPortaliGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveidentifikimiRegjistrohuGrupet e Anëtarëve

Share | 
 

 Mjeket ....

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Lina
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 92
Age : 26
Registration date : 19/12/2008

MesazhTitulli: Mjeket ....   Sat Dec 27, 2008 10:03 pm

Sa po ja dalin mjeket e Kosoves te jen te kujdesshm a eshte puna tek mjetet(parat) apo vet mos kujdesi i tyre ? qe thoni ?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://rebelet.nstars.org
eli
Mikeshe e Forumit
Mikeshe e Forumit
avatar

Numri i postimeve : 17
Age : 22
Location : Tirana
Registration date : 28/12/2008

MesazhTitulli: Re: Mjeket ....   Sun Dec 28, 2008 5:01 pm

moskujdesi i tyre sepse cdo mjek sot kujton se esht proesionisht,thot me jep dhe ca lek dhe e bej un!por ne fakt sesht keshtu!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.cami-bordonaba.com
sigi
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 18
Registration date : 29/12/2008

MesazhTitulli: Re: Mjeket ....   Mon Dec 29, 2008 1:56 am

per mjeket e kosoves nk e di por per ato te shqiperise po!te jesh mjek do te thote ne rredhe te pare te jesh teper human!dhe humanizmi eshte ajo qe mjekeve te sotem ne shqiperi ju mungon!gjeja e pare qe bejne eshte te shikojne portofolin tend!(jo per te gjithe)
pastaj mungojne shume aparatura qe e eshtiresojne akoma me shume punen e tyre ndaj shumica e operacioneve me shkalle te larte veshtiresie behte jashte shtetit!
perfundimisht mjekesia le shume per te deshiruar!
ps:une dua te behem mjeke
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
rritaNumri i postimeve : 21
Age : 28
Location : prizren
Registration date : 17/02/2009

MesazhTitulli: Re: Mjeket ....   Tue Feb 17, 2009 1:40 am

mendoj qe disa mjek nuk jan aspak te kujdesshem me pacientet
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Poncho

avatar

Numri i postimeve : 101
Age : 28
Location : Prizren
Registration date : 08/03/2010

MesazhTitulli: Re: Mjeket ....   Mon Mar 08, 2010 3:07 am

Ka shume te tille, por nuk duhet harruar permendur edhe mjeket e mire qe nuk punojne vetem per para, qe per fat te keq pak jane te tille,

te tjeret shikojne te marrin vetem para dhe punen nuk e kryejne si duhet,
sa keq per vendin tone.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Mjeket ....   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Mjeket ....
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
rebelet :: Shkenca :: Mjekesi-
Kërce tek: