Vetem per ata qe deshirojn ta jetojn rinin e vertet
 
ForumPortaliGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveidentifikimiRegjistrohuGrupet e Anëtarëve

Share | 
 

 A i plotsoj kushtet???

Shko poshtë 
AutoriMesazh
eli
Mikeshe e Forumit
Mikeshe e Forumit
avatar

Numri i postimeve : 17
Age : 22
Location : Tirana
Registration date : 28/12/2008

MesazhTitulli: A i plotsoj kushtet???   Sun Dec 28, 2008 5:05 pm

Linen e kam mike te mir dhe me tha per ket forum kshuqe thash pse mos ta provoj!
jam Elisa,por me therrisni Eli,vij nga Shqiperia dhe jam fanse e RebeldeWay(edhe pse kjo ska lidhje ktu nuk rrija dot pa e then haha)
nga vipat shqiptar mpelqen Blero(e di qe do em shani per kete),elvana gjata,Produkt 28 dhe WSF,eliza hoxha,soni malaj,pirro cako etjjjjjjjjjjjjj qe do i zbulojm em von
ah edhe dicka jam 12 vjece(e gjysme),e di qe jam e vvogel po mos me gjykoni per kete hihi
a i plotsoj kushtet???????????
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.cami-bordonaba.com
Lina
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 92
Age : 26
Registration date : 19/12/2008

MesazhTitulli: Re: A i plotsoj kushtet???   Sun Dec 28, 2008 6:15 pm

Linen e kam mike te mir dhe me tha per ket forum kshuqe thash pse mos ta provoj!
jam Elisa,por me therrisni Eli,vij nga Shqiperia dhe jam fanse e RebeldeWay(edhe pse kjo ska lidhje ktu nuk rrija dot pa e then haha)
nga vipat shqiptar mpelqen Blero(e di qe do em shani per kete),elvana gjata,Produkt 28 dhe WSF,eliza hoxha,soni malaj,pirro cako etjjjjjjjjjjjjj qe do i zbulojm em von
ah edhe dicka jam 12 vjece(e gjysme),e di qe jam e vvogel po mos me gjykoni per kete hihi
a i plotsoj kushtet???????????

sigurisht eli je gjithmon e mirseardhua te kam mike shum te mir dhe shpreoj te kalosh mir ne mesin ton
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://rebelet.nstars.org
eli
Mikeshe e Forumit
Mikeshe e Forumit
avatar

Numri i postimeve : 17
Age : 22
Location : Tirana
Registration date : 28/12/2008

MesazhTitulli: Re: A i plotsoj kushtet???   Sat Jan 24, 2009 1:52 pm

flmmmmmmmmmmmmmmm!!!lina te uroj sherim sa me te shpejt!!!TQ!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.cami-bordonaba.com
alberti

avatar

Numri i postimeve : 21
Registration date : 08/03/2010

MesazhTitulli: Re: A i plotsoj kushtet???   Tue Mar 09, 2010 4:32 pm

po i plotesoj
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: A i plotsoj kushtet???   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
A i plotsoj kushtet???
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
rebelet :: Rebel Forum :: Prezantime-
Kërce tek: