Vetem per ata qe deshirojn ta jetojn rinin e vertet
 
ForumPortaliGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveidentifikimiRegjistrohuGrupet e Anëtarëve

Share | 
 

 pershendetje!

Shko poshtë 
AutoriMesazh
alexia
Princess
Princess
avatar

Numri i postimeve : 17
Registration date : 28/12/2008

MesazhTitulli: pershendetje!   Sun Dec 28, 2008 8:38 pm

pershendetje te gjitheve!
Une quhem antonina dhe nicku im eshte alexia. jam nga elbasani dhe jam 13 vjec. shpresoj tja kaloj mire te ky forumi. urime x forumin! Very Happy
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Lina
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 92
Age : 26
Registration date : 19/12/2008

MesazhTitulli: Re: pershendetje!   Sun Dec 28, 2008 8:45 pm

mir se erdhe un jam Lina shpreosj te kalosh mir ketu Razz:P
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://rebelet.nstars.org
alexia
Princess
Princess
avatar

Numri i postimeve : 17
Registration date : 28/12/2008

MesazhTitulli: Re: pershendetje!   Sun Dec 28, 2008 8:51 pm

edhe une shpresoj te njejten gje!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
rritaNumri i postimeve : 21
Age : 28
Location : prizren
Registration date : 17/02/2009

MesazhTitulli: Re: pershendetje!   Tue Jun 23, 2009 3:09 pm

mirse erdhe alexia
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Poncho

avatar

Numri i postimeve : 101
Age : 28
Location : Prizren
Registration date : 08/03/2010

MesazhTitulli: Re: pershendetje!   Mon Mar 08, 2010 2:51 am

Pershendetje per te gjithe anetaret qe jane regjistruar
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
libonaNumri i postimeve : 7
Registration date : 08/03/2010

MesazhTitulli: Re: pershendetje!   Mon Mar 08, 2010 4:42 am

pershendetje per te gjithe juve ,ju puqi
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Poncho

avatar

Numri i postimeve : 101
Age : 28
Location : Prizren
Registration date : 08/03/2010

MesazhTitulli: Re: pershendetje!   Mon Mar 08, 2010 9:57 am

Oh thnx per puqin/
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Lina
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 92
Age : 26
Registration date : 19/12/2008

MesazhTitulli: Re: pershendetje!   Mon Mar 08, 2010 3:29 pm

pershendetje mir se erdhet Very Happy
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://rebelet.nstars.org
Poncho

avatar

Numri i postimeve : 101
Age : 28
Location : Prizren
Registration date : 08/03/2010

MesazhTitulli: Re: pershendetje!   Mon Mar 08, 2010 7:42 pm

Mire se te gjetem bubi.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
alberti

avatar

Numri i postimeve : 21
Registration date : 08/03/2010

MesazhTitulli: Re: pershendetje!   Mon Mar 08, 2010 9:29 pm

tung

ej lina u regjistrova ne forumin tend


do te kalojm mir si ne ne forumun tjeter te krenarit ok.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: pershendetje!   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
pershendetje!
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
rebelet :: Rebel Forum :: Pershendetje-
Kërce tek: