Vetem per ata qe deshirojn ta jetojn rinin e vertet
 
ForumPortaliGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveidentifikimiRegjistrohuGrupet e Anëtarëve

Share | 
 

 Si Thoni...

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Lina
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 92
Age : 26
Registration date : 19/12/2008

MesazhTitulli: Si Thoni...   Fri Dec 19, 2008 9:34 pm

Sa ne nivel jan Kengetaret tonë... lol!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://rebelet.nstars.org
LinndDi
Dizajner
Dizajner


Numri i postimeve : 13
Age : 26
Location : Rep. Kosovo, Lipjan, Koribardh 88
Registration date : 19/12/2008

MesazhTitulli: Re: Si Thoni...   Sun Dec 21, 2008 12:21 pm

Do jon nivel shum te lart

si: Edona, Adelina Thaci, Elvana etc etc.

e do jon shum posht

si: Arta, Zajmina etj.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.losserranos-ks.co.nr
eli
Mikeshe e Forumit
Mikeshe e Forumit
avatar

Numri i postimeve : 17
Age : 22
Location : Tirana
Registration date : 28/12/2008

MesazhTitulli: Re: Si Thoni...   Sun Dec 28, 2008 5:25 pm

ehe zajminen e kam inat
mendoj se ne nivel mesatar
le te themi 8.2 Very Happy
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.cami-bordonaba.com
Lina
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 92
Age : 26
Registration date : 19/12/2008

MesazhTitulli: Re: Si Thoni...   Sun Dec 28, 2008 6:10 pm

nje gje esht e sigurt s ajo nuk di tejter gje vetem se te zhveshet (tmerrshem) kjo dukuri nuk po me pelqen dhe aq.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://rebelet.nstars.org
sigi
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 18
Registration date : 29/12/2008

MesazhTitulli: Re: Si Thoni...   Mon Dec 29, 2008 2:03 am

ka disa shume te mira si elvana soni rosela jonida etj dhe ca kot si zajmina arta
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
rritaNumri i postimeve : 21
Age : 28
Location : prizren
Registration date : 17/02/2009

MesazhTitulli: Re: Si Thoni...   Tue Feb 17, 2009 11:52 pm

jam dakort me ju disa jan shum te mira e disa e teprojn
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
arjanit halilajNumri i postimeve : 3
Registration date : 30/07/2009

MesazhTitulli: Re: Si Thoni...   Thu Jul 30, 2009 2:23 am

arta bajrami shum mir kengtare e fort edhe e mir ne trup sexy eshte
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
arjanit halilajNumri i postimeve : 3
Registration date : 30/07/2009

MesazhTitulli: Re: Si Thoni...   Thu Jul 30, 2009 2:24 am

arta me e mira edhe ne trup por edhe kangtare e mir
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
arjanit halilajNumri i postimeve : 3
Registration date : 30/07/2009

MesazhTitulli: Re: Si Thoni...   Thu Jul 30, 2009 2:29 am

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Poncho

avatar

Numri i postimeve : 101
Age : 28
Location : Prizren
Registration date : 08/03/2010

MesazhTitulli: Re: Si Thoni...   Mon Mar 08, 2010 3:03 am

Arta qka ka te mire more? Zhveshjen, po kete,


Ne pergjithesi kengetaret shqiptare sme kane pelqyer kurre, sepse sdijne te kendojne,perveq disave qe jane cekur me larte dhe ndonje tjeter.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Lina
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 92
Age : 26
Registration date : 19/12/2008

MesazhTitulli: Re: Si Thoni...   Mon Mar 08, 2010 3:34 pm

pajtohem un ne shumicen e rasteve ndegjoj muzik te huaj ...por ka disa kengetar shqiptar qe ja vlejn mi ndegju
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://rebelet.nstars.org
Poncho

avatar

Numri i postimeve : 101
Age : 28
Location : Prizren
Registration date : 08/03/2010

MesazhTitulli: Re: Si Thoni...   Mon Mar 08, 2010 7:44 pm

Po normal, disa
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Si Thoni...   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Si Thoni...
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
rebelet :: Forum i Lire :: Diskutime Per Boten Perreth-
Kërce tek: