Vetem per ata qe deshirojn ta jetojn rinin e vertet
 
ForumPortaliGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveidentifikimiRegjistrohuGrupet e Anëtarëve

Share | 
 

 Eliza Dushku...?

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Lina
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 92
Age : 26
Registration date : 19/12/2008

MesazhTitulli: Eliza Dushku...?   Fri Jan 02, 2009 4:54 pm

Eliza Dushku...?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://rebelet.nstars.org
alexia
Princess
Princess
avatar

Numri i postimeve : 17
Registration date : 28/12/2008

MesazhTitulli: Re: Eliza Dushku...?   Mon Jan 05, 2009 5:14 pm

mmmmmmmmmmmmm ska ndonje simpati per te. beh nje kengetare!!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
sigi
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 18
Registration date : 29/12/2008

MesazhTitulli: Re: Eliza Dushku...?   Mon Jan 12, 2009 2:24 am

pseeeeeee?mua me pelqen eliza shume dhe per me teper qe nuk e fsheh faktin qe eshte shqiptare!edhe si aktore eshte cool!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
rritaNumri i postimeve : 21
Age : 28
Location : prizren
Registration date : 17/02/2009

MesazhTitulli: Re: Eliza Dushku...?   Tue Feb 17, 2009 11:55 pm

edhe mua me pelqen eliza dushku eshte aktore shum e mir
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Poncho

avatar

Numri i postimeve : 101
Age : 28
Location : Prizren
Registration date : 08/03/2010

MesazhTitulli: Re: Eliza Dushku...?   Mon Mar 08, 2010 3:08 am

Eshte aktore teper e mire, ende e mbaj mend serin Tru Calling ku e luan rolin per mrekulli,pastaj edhe filmi i saj Wring Turn eshte teper i mire
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Eliza Dushku...?   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Eliza Dushku...?
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
rebelet :: Art & Kultur :: Per VIP-
Kërce tek: