Vetem per ata qe deshirojn ta jetojn rinin e vertet
 
ForumPortaliGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveidentifikimiRegjistrohuGrupet e Anëtarëve

Share | 
 

 Qfar e ben ne diten e sotme te frikshme dashurin?

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Lina
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 92
Age : 26
Registration date : 19/12/2008

MesazhTitulli: Qfar e ben ne diten e sotme te frikshme dashurin?   Fri Jan 02, 2009 4:58 pm

?????qfar mendoni ju ?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://rebelet.nstars.org
rritaNumri i postimeve : 21
Age : 28
Location : prizren
Registration date : 17/02/2009

MesazhTitulli: Re: Qfar e ben ne diten e sotme te frikshme dashurin?   Tue Feb 17, 2009 1:42 am

tradhtia dhe divorcet
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
alberti

avatar

Numri i postimeve : 21
Registration date : 08/03/2010

MesazhTitulli: Re: Qfar e ben ne diten e sotme te frikshme dashurin?   Mon Mar 08, 2010 9:47 pm

nuk kam pyetje per ket me falni
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Lina
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 92
Age : 26
Registration date : 19/12/2008

MesazhTitulli: Re: Qfar e ben ne diten e sotme te frikshme dashurin?   Tue Mar 09, 2010 4:34 pm

mendoj qe frika nga tradhetia .etj
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://rebelet.nstars.org
Poncho

avatar

Numri i postimeve : 101
Age : 28
Location : Prizren
Registration date : 08/03/2010

MesazhTitulli: Re: Qfar e ben ne diten e sotme te frikshme dashurin?   Thu Mar 11, 2010 9:14 am

Tradhetia, mosbesimi..., genjeshtrat
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Qfar e ben ne diten e sotme te frikshme dashurin?   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Qfar e ben ne diten e sotme te frikshme dashurin?
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
rebelet :: Rebel Forum :: Dashuria-
Kërce tek: