Vetem per ata qe deshirojn ta jetojn rinin e vertet
 
ForumPortaliGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveidentifikimiRegjistrohuGrupet e Anëtarëve

Share | 
 

 Si do e paramendonit jeten me ...

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Lina
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 92
Age : 26
Registration date : 19/12/2008

MesazhTitulli: Si do e paramendonit jeten me ...   Fri Jan 02, 2009 5:00 pm

nje Milioner ?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://rebelet.nstars.org
alexia
Princess
Princess
avatar

Numri i postimeve : 17
Registration date : 28/12/2008

MesazhTitulli: Re: Si do e paramendonit jeten me ...   Mon Jan 05, 2009 5:12 pm

uau do ishte njish fare. me shume gjera pozitive por smund te harrojme edhe gjerat negative (te cilat jane shume dhe qe mund te te bejen dhe jeten shume te pajetueshme)..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
sigi
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 18
Registration date : 29/12/2008

MesazhTitulli: Re: Si do e paramendonit jeten me ...   Sun Jan 18, 2009 7:56 pm

nk e di!mendoj se mir!hahahahahah milioner mo!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
rritaNumri i postimeve : 21
Age : 28
Location : prizren
Registration date : 17/02/2009

MesazhTitulli: Re: Si do e paramendonit jeten me ...   Tue Feb 17, 2009 11:50 pm

nuk e di
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Poncho

avatar

Numri i postimeve : 101
Age : 28
Location : Prizren
Registration date : 08/03/2010

MesazhTitulli: Re: Si do e paramendonit jeten me ...   Mon Mar 08, 2010 3:04 am

Smund ta mendoj sepse nuk i kam 1 milion, po ti kisha do te dija te shprehesha
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Lina
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 92
Age : 26
Registration date : 19/12/2008

MesazhTitulli: Re: Si do e paramendonit jeten me ...   Mon Mar 08, 2010 3:32 pm

ahahahhaha bash Razz:P
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://rebelet.nstars.org
Poncho

avatar

Numri i postimeve : 101
Age : 28
Location : Prizren
Registration date : 08/03/2010

MesazhTitulli: Re: Si do e paramendonit jeten me ...   Mon Mar 08, 2010 7:44 pm

Po de ashtu
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Si do e paramendonit jeten me ...   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Si do e paramendonit jeten me ...
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
rebelet :: Forum i Lire :: Diskutime Per Boten Perreth-
Kërce tek: