Vetem per ata qe deshirojn ta jetojn rinin e vertet
 
ForumPortaliGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveidentifikimiRegjistrohuGrupet e Anëtarëve

Share | 
 

 A jeni te dashuruar

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Lina
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 92
Age : 26
Registration date : 19/12/2008

MesazhTitulli: A jeni te dashuruar   Mon Mar 08, 2010 12:21 am

a jeni te dashuruar Smile
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://rebelet.nstars.org
alberti

avatar

Numri i postimeve : 21
Registration date : 08/03/2010

MesazhTitulli: Re: A jeni te dashuruar   Mon Mar 08, 2010 9:39 pm

jo un nuk jam i dashuruar se jam ende i vogel prandaj un i kam 12 veq
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Lina
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 92
Age : 26
Registration date : 19/12/2008

MesazhTitulli: Re: A jeni te dashuruar   Tue Mar 09, 2010 4:36 pm

aha mir paske koh


un nuk e di a jam e dashuruar mund te them nje pelqim i madh
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://rebelet.nstars.org
alberti

avatar

Numri i postimeve : 21
Registration date : 08/03/2010

MesazhTitulli: Re: A jeni te dashuruar   Tue Mar 09, 2010 4:38 pm

ahah oki
mir mir
ej po ju spo me thoni mir se erdhe kerkush shka eshte ky forum kshtu kur nuk me pershendet askush
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Poncho

avatar

Numri i postimeve : 101
Age : 28
Location : Prizren
Registration date : 08/03/2010

MesazhTitulli: Re: A jeni te dashuruar   Wed Mar 10, 2010 10:09 am

Si mendon albert?
Tii nuk e ke bere prezantimin, ku te urojme ne mire se ardhje. Duhet te hapesh nje teme te re dhe te e ebesh prezentimin.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Poncho

avatar

Numri i postimeve : 101
Age : 28
Location : Prizren
Registration date : 08/03/2010

MesazhTitulli: Re: A jeni te dashuruar   Wed Mar 10, 2010 10:09 am

Lina shkruajti:
aha mir paske koh


un nuk e di a jam e dashuruar mund te them nje pelqim i madh

Simpati, e cila do te perfundoj ne dashuri.


Une nuk jam i dashuruar
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Lina
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 92
Age : 26
Registration date : 19/12/2008

MesazhTitulli: Re: A jeni te dashuruar   Thu Mar 11, 2010 2:12 am

ndoshta ... !!! me koh kuptohet...Very Happy

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://rebelet.nstars.org
Poncho

avatar

Numri i postimeve : 101
Age : 28
Location : Prizren
Registration date : 08/03/2010

MesazhTitulli: Re: A jeni te dashuruar   Thu Mar 11, 2010 9:12 am

Ndoshta, presim te na lajmerosh me kohe
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Lina
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 92
Age : 26
Registration date : 19/12/2008

MesazhTitulli: Re: A jeni te dashuruar   Fri Mar 12, 2010 3:06 pm

ahhahah shpresoj te jem ketu dhe te kem shoqeri dhe nje koh te gjat

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://rebelet.nstars.org
rritaNumri i postimeve : 21
Age : 28
Location : prizren
Registration date : 17/02/2009

MesazhTitulli: Re: A jeni te dashuruar   Sat Apr 10, 2010 3:36 pm

ndoshta jam hah
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: A jeni te dashuruar   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
A jeni te dashuruar
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
rebelet :: Rebel Forum :: Dashuria-
Kërce tek: