Vetem per ata qe deshirojn ta jetojn rinin e vertet
 
ForumPortaliGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveidentifikimiRegjistrohuGrupet e Anëtarëve

Share | 
 

 Bonita e forumit!

Shko poshtë 
AutoriMesazh
libonaNumri i postimeve : 7
Registration date : 08/03/2010

MesazhTitulli: Bonita e forumit!   Mon Mar 08, 2010 4:38 am

Pershendetje te gjitheve,me njihni,une jam Libona,nga qindra forume,andaj nuk ka nevoj per shum detaje tiu tregoj.I kam 16 vjet.Shpresoj te kalojme exelent ketu..dhe mire se iu gjej !
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Poncho

avatar

Numri i postimeve : 101
Age : 28
Location : Prizren
Registration date : 08/03/2010

MesazhTitulli: Re: Bonita e forumit!   Mon Mar 08, 2010 10:00 am

Mire se na gjen libona, klm ne kete forum
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
alberti

avatar

Numri i postimeve : 21
Registration date : 08/03/2010

MesazhTitulli: Re: Bonita e forumit!   Tue Mar 09, 2010 4:22 pm

po me pelqen perfekt eshte.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Bonita e forumit!   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Bonita e forumit!
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
rebelet :: Rebel Forum :: Prezantime-
Kërce tek: