Vetem per ata qe deshirojn ta jetojn rinin e vertet
 
ForumPortaliGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveidentifikimiRegjistrohuGrupet e Anëtarëve

Share | 
 

 Njeriu ka nevoj per me shum miq apo per armiq?

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Flaka
Mikeshe e Forumit
Mikeshe e Forumit
avatar

Numri i postimeve : 21
Age : 24
Registration date : 24/12/2008

MesazhTitulli: Njeriu ka nevoj per me shum miq apo per armiq?   Tue Mar 09, 2010 4:53 pm

Si mendoni, duke gjykuar gjithmone ne lidhje me efektet mbi vete njeriun. Nje mik te ofron mbeshtetje ndersa armiku te lufton, konkuron pameshirshem dhe indirekt te ben me te forte, ndersa miqesia deri diku te ben ti gjesh shume gjera gati..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Lina
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 92
Age : 26
Registration date : 19/12/2008

MesazhTitulli: Re: Njeriu ka nevoj per me shum miq apo per armiq?   Thu Mar 11, 2010 1:55 am

un jam per shoqerin sepse me te mund te luftosh armiqsin
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://rebelet.nstars.org
 
Njeriu ka nevoj per me shum miq apo per armiq?
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
rebelet :: Forum i Lire :: Pytje (Sondazhe)-
Kërce tek: