Vetem per ata qe deshirojn ta jetojn rinin e vertet
 
ForumPortaliGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveidentifikimiRegjistrohuGrupet e Anëtarëve

Share | 
 

 thon qe me kalimin e viteve njeriu ndryshon

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Flaka
Mikeshe e Forumit
Mikeshe e Forumit
avatar

Numri i postimeve : 21
Age : 24
Registration date : 24/12/2008

MesazhTitulli: thon qe me kalimin e viteve njeriu ndryshon   Tue Mar 09, 2010 4:56 pm

Thone se me kalimin e viteve njeriu ndryshon, mos kemi te bejme me vdekjen e njepasnjeshme te personaliteteve -ose lindjen e personaliteteve te reja- ne te njejtin person?

si mendoni Ju?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Poncho

avatar

Numri i postimeve : 101
Age : 28
Location : Prizren
Registration date : 08/03/2010

MesazhTitulli: Re: thon qe me kalimin e viteve njeriu ndryshon   Wed Mar 10, 2010 10:17 am

Jam dakord me ato qfar thua... vdesin dhe lindin personalitete te reja ne nje person
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Lina
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 92
Age : 26
Registration date : 19/12/2008

MesazhTitulli: Re: thon qe me kalimin e viteve njeriu ndryshon   Thu Mar 11, 2010 1:49 am

mendoj qe me kalimin e kohes njeriu ndryshon sepse ashtu jeta ja imponon...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://rebelet.nstars.org
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: thon qe me kalimin e viteve njeriu ndryshon   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
thon qe me kalimin e viteve njeriu ndryshon
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
rebelet :: Forum i Lire :: Pytje (Sondazhe)-
Kërce tek: