Vetem per ata qe deshirojn ta jetojn rinin e vertet
 
ForumPortaliGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveidentifikimiRegjistrohuGrupet e Anëtarëve

Share | 
 

 Me pranoni ne mesin tuaj?!!!!

Shko poshtë 
AutoriMesazh
TinaHG08
V.I.P
V.I.P


Numri i postimeve : 5
Registration date : 21/12/2008

MesazhTitulli: Me pranoni ne mesin tuaj?!!!!   Sun Dec 21, 2008 9:20 pm

Tung per te gjithe, jam Doruntina, po thirrmeni Tina cheers ....
Forumi qenka shume i mire veqse i duhet te perparoj dhe te ket me shume antare... Razz
Suksese. Wink
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Lina
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 92
Age : 26
Registration date : 19/12/2008

MesazhTitulli: Re: Me pranoni ne mesin tuaj?!!!!   Mon Dec 22, 2008 6:57 pm

mir se erdhe thnx per registrim qendrim te kendshem
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://rebelet.nstars.org
LinndDi
Dizajner
Dizajner


Numri i postimeve : 13
Age : 26
Location : Rep. Kosovo, Lipjan, Koribardh 88
Registration date : 19/12/2008

MesazhTitulli: Re: Me pranoni ne mesin tuaj?!!!!   Tue Dec 23, 2008 2:02 am

Gjithashtu edhe nga une.

Mire se erdhe dhe kaloni sa me mir ne Komunitetin ton.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.losserranos-ks.co.nr
lonalr
Princess
Princess


Numri i postimeve : 5
Registration date : 27/12/2008

MesazhTitulli: Re: Me pranoni ne mesin tuaj?!!!!   Sat Dec 27, 2008 9:48 pm

mirse erdhe tina ...heheh
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
eli
Mikeshe e Forumit
Mikeshe e Forumit
avatar

Numri i postimeve : 17
Age : 22
Location : Tirana
Registration date : 28/12/2008

MesazhTitulli: Re: Me pranoni ne mesin tuaj?!!!!   Sun Dec 28, 2008 5:02 pm

si jo mi!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.cami-bordonaba.com
alberti

avatar

Numri i postimeve : 21
Registration date : 08/03/2010

MesazhTitulli: Re: Me pranoni ne mesin tuaj?!!!!   Tue Mar 09, 2010 4:34 pm

po mua a me pranoni ne mesin tuaj
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Poncho

avatar

Numri i postimeve : 101
Age : 28
Location : Prizren
Registration date : 08/03/2010

MesazhTitulli: Re: Me pranoni ne mesin tuaj?!!!!   Wed Mar 10, 2010 10:04 am

Normal, beje prezantimin edhe ti, hape nje teme te re
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Me pranoni ne mesin tuaj?!!!!   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Me pranoni ne mesin tuaj?!!!!
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
rebelet :: Rebel Forum :: Prezantime-
Kërce tek: