Vetem per ata qe deshirojn ta jetojn rinin e vertet
 
ForumPortaliGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveidentifikimiRegjistrohuGrupet e Anëtarëve

Share | 
 

 Kuriozitet - Gjyshja ngre 200 kilogramë

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Poncho

avatar

Numri i postimeve : 101
Age : 28
Location : Prizren
Registration date : 08/03/2010

MesazhTitulli: Kuriozitet - Gjyshja ngre 200 kilogramë   Wed Mar 10, 2010 10:23 am

Tatjana Fomina ka thyer një rekord botëror në moshën 62 vjeçare, duke ngritur 200 kilogramë. Tatjana jeton në qytetin rus të Ujanovskit, dhe thotë se e ka pritur prej kohësh me emocion dhe dëshirë të zjarrtë këtë ditë për të thyer rekordin botëror.Prej gati 13 vjetësh ajo ka punuar pa reshtur për të arritur të ngrejë 200 kilogramë.

Nëse i keni vendosur vetes një qëllim, atëherë duhet të punoni shumë për ta arritur atë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Kuriozitet - Gjyshja ngre 200 kilogramë
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
rebelet :: Forum i Lire :: Kuriozitete & Humor-
Kërce tek: